Takimi i fundit i Mevlanit në program?!Vendimi që po mendon të marri ai dhe Ledjana-Përputhen20Prill

20.04.2021
1 192 812 Näkymät

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on FIstream Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentteja
 • shum agresive ledialaa

  Halime GashiHalime GashiPäivä sitten
 • ishte takim shume i bukur😚😚😚🥰😚🥰😚🥰😚🥰😚🥰😚

  Rikardo HamitiRikardo Hamiti2 päivää sitten
 • Cimi djali, bravo 👋🏼

  Ermond KacanjaErmond Kacanja5 päivää sitten
 • Ca bythe kjo ledjana morrr bab

  k3_b3 bekimk3_b3 bekim8 päivää sitten
 • Oh zot sa me knaqi kijo pijes takimi ledjanes mevlanin o zot mezor prisja dhe un te shoja te dy 💋😘😔🤲🤲🤲🙏🙏🙏❤❤❤❤❤💋😘💋😘💋😘💋😘💋😘😘❤❤❤😘💋

  Silvana EsetSilvana Eset9 päivää sitten
 • bravo lediana ske per ta marr itha antoneles edhe te shkoj fjala ne ven😉

  Ganimete 1Ganimete 120 päivää sitten
 • Cimi ka te drejt eshte djal me karekter

  Lirie HyseniLirie Hyseni20 päivää sitten
 • Mendoj si ja bejne njerezit qe e shohin ne tv me gjith keto reklama 🤔?

  Jona. MemaJona. Mema21 päivä sitten
 • reagimi ishte katastrof oj lediana ncncncnc po te isha une sdo te dilja kurr me

  Xheladin EleziXheladin Elezi22 päivää sitten
 • Bravo Arjani 👏👏qe me ne fund dikush I tha Antoneles dhe gjithsecilit aty ne studio se ato perfaqesojne Vetvehten dhe jo vajzat shqiptare ose Shqiptaret 🇦🇱🇦🇱

  bouytt guytbouytt guyt22 päivää sitten
 • 20:48 kte te keqe kan katnart e kavajes eksitohen shpejt, dhe fillojn te perdorin dhunen dhe jo zemren a trut. ky se kupton se sa shum ja ka ngrejt moralin serjozitetin atoritetin etj dhe menyren se si i flet ksaj vajzes nga nje her esht shum me ironi

  regi biciregi bici22 päivää sitten
 • 16:49 cfar katnari atja lej ne dor para komve thot !!!!!!!!!! jo jo leja ne dor mrapa komve hahahahahahaha

  regi biciregi bici22 päivää sitten
 • Song??? Pls

  Leli LeliLeli Leli23 päivää sitten
  • Sara qelbesir

   bouytt guytbouytt guyt22 päivää sitten
 • Me lule neper duar qofshi gjithmom jeni shum shuuuum te mir👏👏👏👏👏👏🙏🙏🙏🙏💫💫i vufshi sa me shpejt❤❤

  Vjollca FarrukuVjollca Farruku23 päivää sitten
 • Kush mendon qe Cimi ka te drejt? Keshtu duhet me qen te gjith djemt burra

  BejevetBejevet23 päivää sitten
 • Opa x5

  Anonymous JAnonymous J23 päivää sitten
 • Publiku shum bukur u njef ju vet mundni te flitni chka doni pa publikun ju smunt t egzistoni ju se njihni publikun ather shkoni rujni dhent

  Sefer KnapSefer Knap24 päivää sitten
  • Antonella dhe Sara Jane evropjane d'y futyrash keto Jane funderinat e evropes dhe te pa fytyrat e shqiperis

   qopoy dnonqopoy dnon23 päivää sitten
 • SULLTANESHA ♥️💚💙🖤😍💜🌷💃🕺🧡💋❤💏👫♥️

  yasio boloyasio bolo24 päivää sitten
 • Car komentesh gjen njerez pa ide me 2 fjal e mbyllin kush mendoj se ky ai ajo mendon voto 😂 popull vk 😂😂😂

  luanz b24luanz b2424 päivää sitten
 • O Mevlan te trashegohesh me jet te lumtur. Sic je vet ke zgjedh dhe nusen . Dhe 💯 vite te lumtura mami. Je yll King fare🥰😍♥️♥️♥️♥️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Valentina GelqerexhiuValentina Gelqerexhiu24 päivää sitten
 • Mevlani osht 👑👑👑👑👑 i emisionit

  gaming shqipgaming shqip24 päivää sitten
 • Mire ja beri sares legenes

  Maria NelaMaria Nela24 päivää sitten
 • A ka kun njeri ma varikars e ma pidhrobsh se ky ervisi

  Sander MirashajSander Mirashaj25 päivää sitten
 • Nuk e ka krenari o Bora ajo është kok trasha dhe nuk mbush mirë dhe shumë gënjështare

  Λουίζα ΡένιαΛουίζα Ρένια25 päivää sitten
 • Ti Ledjana gënjen për kamerave ti je mashtruse turp që po e injoron atë djal po ti e dije shumë mirë se aji emisjon nuk është të lëpihesh nga larg se si do bashkoheni ju pa puthje dhe pa lellatime ti hiqesh si e virgjër po ti nuk je e virgjër e ke provuar mashkulli injorante që nuk e meriton MEVLANIN ,,zhduket MEVLAN

  Λουίζα ΡένιαΛουίζα Ρένια25 päivää sitten
 • O Mevlan ti e zgjodhe vetëm për t'a par dhe të lëpihesh nga larg se kështu do ajo nuk e konsideron veten si femër e jo për kukullë ajo është LOP dhe jo femër se saher të thyen largoi se po të bënë Rezil të respektoj si djalin tim se keni një moshë me djalin timësa po preket mami jote kur shikon që ajo lopa të bënë Rezil

  Λουίζα ΡένιαΛουίζα Ρένια25 päivää sitten
 • Ti e perfaqson karakterin budall po publiku nuk e di pse te votojne ty Antonela se je shum e ulet

  saliji merxhansaliji merxhan25 päivää sitten
 • Sara qelbesir

  saliji merxhansaliji merxhan25 päivää sitten
 • Shum me vend e ke po kto femra e kto meshkuj so do aty jan plehra asgje tjeter sara eshte rrugace idijote femer po merne shkoqne aty te gjitj se ashtu duan ato

  saliji merxhansaliji merxhan25 päivää sitten
 • Legene eshte sara

  saliji merxhansaliji merxhan25 päivää sitten
 • E njeh e njeh punliku saren po ti heqi ato syza dielli se nuk je ne plazh moj lop se na shpife

  saliji merxhansaliji merxhan25 päivää sitten
 • Antonella dhe Sara Jane evropjane d'y futyrash keto Jane funderinat e evropes dhe te pa fytyrat e shqiperis

  kavaja marjetakavaja marjeta25 päivää sitten
 • Ketu nuk esht vend per nuse. Ky eshte mendimi im. Martesa qe del prej ketu mund te zgjase 20 dite

  John NdojJohn Ndoj25 päivää sitten
 • Princi kishte te drejte kur foli per cilesine e ardhjeve. Princi, e ke mbyll kete kapitull. I ke thene te gjitha

  John NdojJohn Ndoj25 päivää sitten
 • Sa qejf e kam kete Mevlanin....sidomos kur thot a ta marsha tkeqen o nuse🤣😊😊😊

  Biola RsBiola Rs25 päivää sitten
 • E moj antonela shpirt zi ishe kan tu thavt goja thave po se mur vesh kush ka ve syze dilli mrena studjo vetem mos me pa M L ♡♡ke qajt pak po qaj e plas moj e shkret

  Flori ZogajFlori Zogaj25 päivää sitten
 • Kush e ka inat saren antonelen boni like

  Lulzim MucaLulzim Muca25 päivää sitten
 • Blerimi eshte me i miri

  Gezim ZekaGezim Zeka25 päivää sitten
 • Nobody: shumica e komentuesve 👇👇👇😂😂

  LNB OfficalLNB Offical25 päivää sitten
 • Po nuk pan dhurata nuk të afrohen aty matrialiste karakurva

  Lucy PashaiLucy Pashai25 päivää sitten
 • Çimi je shumë i drejt bravo dhe le ça thojn kto tjert se nkët koh njeriu i drejt nuk duhet! Respekt

  F SF S25 päivää sitten
 • 50:11

  Dorian SaliajDorian Saliaj25 päivää sitten
 • Mevlan nisni ni femi sa mashpejt nqoftse ju lind vajz ja vendosni emrin antonela florela ose melisa.

  Gshshshwhhw SjejjsjsjsjsjGshshshwhhw Sjejjsjsjsjsj26 päivää sitten
 • Mevlani tu bo si Usta po po del bllof mduket

  Elbaba OfficialElbaba Official26 päivää sitten
 • Aristela është miss përputhen.

  Gshshshwhhw SjejjsjsjsjsjGshshshwhhw Sjejjsjsjsjsj26 päivää sitten
 • Nuk e di per cilin punlk po folni e urrej Antonelen🤮🤢🤮

  Geli GeliGeli Geli26 päivää sitten
 • Lediana nuk ka takt eshte shume e rende , shume e rende nuk ka finesen e nje vajze te s mire

  dallandyshe mustafajdallandyshe mustafaj26 päivää sitten
 • Ledisnw qysh me follim ken ma e Mira Bravo

  Ana VokrriAna Vokrri26 päivää sitten
 • Lediana ka shume te drejte Mevlan nuk kapet ashtu femra per ti marre née puthje. Kij pak me stil xhentellmeni. Krijo nje situate ne favor te saj me delikatese dhe ....ndodh ajo qe doni te dy.

  Mirsa LOMirsa LO26 päivää sitten
 • Beautiful beautiful

  Gjyste RicaGjyste Rica26 päivää sitten
 • nuk ju dalin reklamat por vazhdoni me reklama edhe gjat emisionit

  TheAlbanianLanguageTheAlbanianLanguage26 päivää sitten
 • Kte komedi do e kishin zili dhe komedianet e medhenj.Lediana me qerpiket si freskore po pregatitet per hollivud gjermania eshte e vogel per kete talent aq te madh

  Mboon RisaMboon Risa26 päivää sitten
 • Ca bythe si ka kjo lediana qrr 🤣🤣

  LACJAN1 KDLACJAN1 KD26 päivää sitten
 • Po kush i ha keto perralla me demek mevlani me ledjanen 😆😆😆

  nikoleta pjetrinikoleta pjetri26 päivää sitten
 • Ohhhhh Antonel ti je tmerr ne te gjitha menyrat...

  Zyrafete MehmetiZyrafete Mehmeti26 päivää sitten
 • Si mar vesh keto renditja e publikut ca kidhje ka o zot i math

  Silvana HenaSilvana Hena26 päivää sitten
 • 1 Ore program 45min reklame... Pfff

  Gerald MecajGerald Mecaj26 päivää sitten
 • Mevlani : mo mprek me dur fallco 😂😂😂😂

  KledisKledis26 päivää sitten
 • Kur te dali mevlani me ledianen, nuk do ket shum kuptim perputhem

  Maldin GarxenajMaldin Garxenaj26 päivää sitten
 • JULI SHUN ZJARRIN ARJANI QET DRU N ZJARR QFAR LESH BURRI KY

  arben fejzaarben fejza26 päivää sitten
 • Me vend e ke mevlan kultur e ka 0 ndaj teje po ndoshta e ka per publik Pz ose lazdrohet..

  S PS P26 päivää sitten
 • Lediana nese je keshtu si thua pse je hy ne perputhje

  Sgkurte AlimusajSgkurte Alimusaj26 päivää sitten
 • Bravo cimi ashtu eshte

  Sgkurte AlimusajSgkurte Alimusaj26 päivää sitten
 • Siç jan ne renditje ashtu jan te mira e te bukura

  Arnold FrrokajArnold Frrokaj26 päivää sitten
 • Bora🤮

  Majda KalemiMajda Kalemi26 päivää sitten
 • sa skenar i bukur mevlani me ledianen na kenat mos e pyet

  Ervis KoçiErvis Koçi26 päivää sitten
 • ctaksirat ka nardi jqj

  Marlindo ReciMarlindo Reci26 päivää sitten
 • Un nje pyetje kisha ajo Ola nga humbi

  Elona GianniElona Gianni26 päivää sitten
 • Ne momentin e palestres ke takimi krejt cunat e emisionit krejt cunat syt ke bythte e ledianes🤣🤣🤣

  Led PorjaLed Porja26 päivää sitten
 • Kur te dal mevlani dhe ledjano i mjeri mevlan sa her ke me ren ti nokaund 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🔥🔥🔥

  Amarild TopalliAmarild Topalli26 päivää sitten
 • Turp te kesh Sara nese ke ba ket sken pse qa gjete te ai tjetri qe ju ule te prehri turp per ty me ofendu Qimin king esht

  Dila GjokaDila Gjoka26 päivää sitten
 • ato djem qe presin ato vajza turp te ken se ato vajza kan shkuar.me 100 djem tjer pastaj kan zgjedh programin perputhen

  Hetem DomiHetem Domi26 päivää sitten
 • Antonela është shumë shumë e bukur 🥺💙💋

  Erisa bislimiErisa bislimi26 päivää sitten
 • 🇽🇰🇲🇰=🇦🇱

  Visit AlbaniaVisit Albania26 päivää sitten
 • O Ervis mduket paske ra mrena me Saren ti 🤪🤪

  islam skuqiislam skuqi26 päivää sitten
 • Mevlan 🧡 Lediana 🤩 Cimi hiq dore nga sara , se nuk ja vlen.

  Ona DonaOna Dona26 päivää sitten
 • Olsa Muhameti! Ate ore qe keni në përputhen,mundesisht jepni reklama nga Bora ......

  Hava BuzraHava Buzra26 päivää sitten
 • 12:16 🤣🤣

  Sofiana ShkembiSofiana Shkembi26 päivää sitten
 • ju tshqipris mozalla zot runa

  milki millkiiimilki millkiii26 päivää sitten
  • Tè qiftè Arkani maman gruan baban motren çfar ke ne shpi

   ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣26 päivää sitten
 • kur fol blerimi mdridh hahahahahaha po valla

  Ajla DalipiAjla Dalipi26 päivää sitten
 • 👏👏👏👏👏

  Katrine LisiKatrine Lisi26 päivää sitten
  • Mos rrini shuuuuùm ne Emision Mev & Led

   Katrine LisiKatrine Lisi26 päivää sitten
 • O zoti Ju rujt Mevlo & Ledjana 🙏👌

  Katrine LisiKatrine Lisi26 päivää sitten
 • Ledijana e para e mbara je moj ⭐

  Gostivar GvGostivar Gv26 päivää sitten
 • Sara tipi i femres me te ulet.Perdor gelin per te vajt te noizy

  Martin MartinMartin Martin26 päivää sitten
 • Oooo..qrr Antonela perfaqsuesja e femra shqiptaree mossss oooo zotttt...!!

  Gj HGj H26 päivää sitten
 • Mka pelqy shum nfund programk

  Erberen TorteErberen Torte26 päivää sitten
 • Sikur te jet keshtu dhe kur te dilni jasht Mevlo Ledi po me duket sikur ka dicka qe nuk shkon mes tyre. ...gjithsesi luftoni nese vertet doni te rrini bashk🙂

  Emiliana EmiEmiliana Emi26 päivää sitten
 • Femra ma bajate femra, që nuk përfaqëson asgjë të një, femre Shqiptare, është Antonela po të isha në vende të produksionit do ta largoja menjëherë këtë fundërrinë.

  Arben HotiArben Hoti26 päivää sitten
 • Yyyy ma shpifi perfaqesoj karakterin shqiptar antonela , cilin karakter shqiptar moj vajz e shkatrruar

  Blenda NuraBlenda Nura26 päivää sitten
 • Antonela dueshte te jet me pak e votuar katastrof femer..

  Blenda NuraBlenda Nura26 päivää sitten
 • Kush qenka ai budalla që paska votu Antonelen? Të kesh përkrah një njeri si Antonela në jetë sinqerisht mendoj se të shkatërron sistemin nervor. Ne kemi nga 20-30 jashtë Shqiperisë dhe akoma e thërrasim veten shqiptar kjo me 5-10 vjet jashtë të shet pordhë sikur është europiane. Antonela po jua ul krejt vlerat vajzave shkodrane. Antonelen hiqe krejt prej dokumentave se je shkodrane sepse shkodranëve që njoh une ti nuk je e denjë as me ju la këmbët. Je thjesht arrogante dhe asgjë më tepër.

  glauk namiglauk nami26 päivää sitten
 • Ku pihet Freez nfitnes sa i hupen kaloriet tu pi Freez.🤦🏻‍♀️

  F'F'26 päivää sitten
 • Cimi ka te drejt por ervisi nuk duhet perzier

  Mirush BrukaMirush Bruka26 päivää sitten
 • Takim koti

  FLUTUR QAZIMIFLUTUR QAZIMI26 päivää sitten
 • Ledjana po ti je me e mira o goce, ke shume vlera ti prandaj je e preferumja e publikut, ato te tjerat kane nevoje per shume pune qe te permiresohen 🙈🙈

  Love RoseLove Rose26 päivää sitten
 • Bravo Shkelqim ja Tregove Fytyren e Vertet Sares

  Sy KaltriSy Kaltri26 päivää sitten
 • 🤩🤩🤩🤩🤩🤩

  anxhela loveanxhela love27 päivää sitten
 • Jasminen e mbeshtet kosova ne krah te Andit ashte e para 😂😂

  Ardiana SeferiArdiana Seferi27 päivää sitten
 • Tani mori fam ledi normal e do familia se do hai buk na ledi se fiton para na fama ?

  Klaja VlKlaja Vl27 päivää sitten
 • Sa e Kam pritur kete moment 8 muaj me ne fund erdhi dita do me mungonii shum ledjana mevlan por shpresoj te jeni te vertet dhe dasem sa me shpejt ju duaaaaaaaaa💗💗💖💖💘💘💝💘♥♥♥

  Florindo HysaFlorindo Hysa27 päivää sitten
FIstream