Ledjana shpërthen në të qara, çfarë i bëri Mevlani në takim - Përputhen, 7 Prill 2021

7.04.2021
1 352 352 Näkymät

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on FIstream Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentteja
 • Sa pa lidhje ndonjehere kjo Ledjana

  Eda SadikllariEda Sadikllari9 tuntia sitten
 • O yyll o Ledjan ne cdo sekont ti nese e don nuk do mundesh me nejt pa ate Mevlan.. si rrin nuk te kuptoi.??po jepi cdo sekont lumturi

  Rita LleshajRita Lleshaj12 tuntia sitten
 • O moj Ledjan dashuroje

  Rita LleshajRita Lleshaj12 tuntia sitten
 • Po gzou bre o Ledjana❤❤❤e di moj Ledjan we ti kerkon ma shuuuum nga Mevlani ❤❤❤❤po ti jepi dashuri .. qe ai te ndjeje ma shuum dashuri . mos ti duket vetja i zhgenjyer

  Rita LleshajRita Lleshaj12 tuntia sitten
 • Per cfar qan moj o zoot sa na i shkatrrove nervat

  Rita LleshajRita Lleshaj12 tuntia sitten
 • O hale moj antonela si e ban shpirti aq te lige aman moj Ledjan mos ja ban qefin prositutes shkodrane ne ITALI

  Rita LleshajRita Lleshaj12 tuntia sitten
 • Mashtrusja antonela ka ardh per mashkull( gomar) po aty ka veq quna te mire biles dhe tani e sheh qe nuk ja vari kush dhe don me i ngel ne dore njerit nga djemve

  Rita LleshajRita Lleshaj12 tuntia sitten
 • Blerimi antoneles : je femer sje mashkull Juli : qe kur jan ulur biltetet nga thailanda nuk i dihet😭 lot😂😂😂

  livia kuqilivia kuqi17 tuntia sitten
 • Antonela thot si kam than askujt burri po ajo femer labile qdo her ka pas me i than mevlanit burri im edhe i thoshte ledianes ta jap burrin tim per naj gjiro nese e don tani thot se kam perdor kte term burri im po soq thot nje fjal dardha pik nen dardh edhe nenen e kish me gjuhe te rend se edhe ajo e ofendonte ledianen kshtuqe nuk quditem per asgje se qfar ben amtonela

  Rexhep bossiRexhep bossiPäivä sitten
 • Ladjana po ben tallje kali pa patkoj!! Me mavriun😂😂😂

  Vin TeresantVin TeresantPäivä sitten
 • Ledlani e Mevlana hala gjall!!?? Sorry kam 1 muj e gjys pa i pa!! Wtf are they doing!! U can’t tell me that isn’t fake!

  Vin TeresantVin TeresantPäivä sitten
 • A ky Mevlani. Smuj pa thon sa bajat njeri osht. Sincerisht. Mfalni per fjalorin.

  Kralb OzKralb Oz2 päivää sitten
 • Juli esht me i miri

  Kostandino MurriziKostandino Murrizi3 päivää sitten
 • More Blerim edhe ti paske PA andrà shum dashke me udashurue me nji vajz si Antonella morte Blerim po kur EPA at ander

  Mustafa ShabaniMustafa Shabani4 päivää sitten
 • qe 1 vjet kerkush su perputh FAKE TOP CHANEL MUT

  BomlakaBomlaka5 päivää sitten
 • E nanen qysh I tuten ardheut kta tjert

  Agron gashi AdemiAgron gashi Ademi6 päivää sitten
 • Ledijana asht si Tea

  Ajnur EsatiAjnur Esati7 päivää sitten
 • Oj Ledjana Mos hin ne gjynah me mevlanin po sillu mir

  Lytafete KershiLytafete Kershi7 päivää sitten
 • O blerim Allahu te falt vlla po ama edhe ta shperbleft se jep shembull pr disa aty

  bilishu alissbilishu aliss7 päivää sitten
 • ALBESA😍😍 ERINA🤩🤩

  erza salihuerza salihu7 päivää sitten
 • Ore ku esht ky liqeni kush e di 😂

  minato kakashiminato kakashi8 päivää sitten
 • Bravo blerim bravo metvertet je yll lum nana qetka lind dhe teka rrit me fjalen qe the un si friksohem kuj vetem ZOTIT hallall te qoft terujt ZOTI bir🤲🤲🤲🤲🤲

  doliio volaydoliio volay8 päivää sitten
  • Kjo mbeti Duke qar si kare per nje cope loqe

   bilishu alissbilishu aliss7 päivää sitten
 • I ka lot krokodili Mevli

  Oksana BroshkaOksana Broshka8 päivää sitten
 • Duket qe e ben loj gjith kete

  Oksana BroshkaOksana Broshka8 päivää sitten
 • Mevlan kuptoje se esht fallco nuk do t'ja dijë fare për ty

  Oksana BroshkaOksana Broshka8 päivää sitten
  • Ket mut te maqedonis hiqne ptej ktu

   doliio volaydoliio volay8 päivää sitten
 • Na u gerdite edhe ti

  Maria KwstouMaria Kwstou8 päivää sitten
 • Jasmina dhe andi jane cifte me te mire

  Gjovalin NdrecaGjovalin Ndreca8 päivää sitten
 • Ledjana je personi më i shtirur që mund të egzistojë...jam kurioze sa lekë të paguajnë për ato lot krokodili....je për të ardhur keq🤦‍♀️të lutem mjaft me lot se na e shpife😑2 metra femër duke u sjell si adoleshente 13 vjeçare me hormone të çakorduara🐐

  Pamela NdreuPamela Ndreu8 päivää sitten
 • Jeta ime lediana

  Denada Kqira Denada KqiraDenada Kqira Denada Kqira8 päivää sitten
 • Ma idiote femer kjo lediana mos thot nji fjal se ajo direkt do qaj

  Franceska KasejaFranceska Kaseja8 päivää sitten
 • kur shikon Ledianen dhe Sindin ne nje kolltuk duken si miu me elefantin 😂😂😂

  dolita windodolita windo8 päivää sitten
 • Kjo rrugaçja e Italis Antonela Sa ftyr e potsher 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  TNTN9 päivää sitten
 • Ska pik profesjonalizmi Bora Princi pershendet Aristelen Bora Ok mir

  e lizae liza9 päivää sitten
 • My song

  TeoTeo9 päivää sitten
 • I lumte asaj atdheu iulargu eti olsa ben cfar don imoralja kjonuk jep tek vaja

  Suzana CinariSuzana Cinari9 päivää sitten
  • Antolea dhe Atdheu jan intriga aty

   dolita windodolita windo8 päivää sitten
 • Je e tmershme Antonella blerim po tallet

  Suzana CinariSuzana Cinari9 päivää sitten
 • Kjo mbeti Duke qar si kare per nje cope loqe

  Eva EvisaEva Evisa9 päivää sitten
 • Kjo ngjan si mom

  Adde SadikuAdde Sadiku10 päivää sitten
 • Mos e kurse fare o Blerim se edhe e ema si kjo eshte

  Violeta SeitiVioleta Seiti10 päivää sitten
 • Ket mut te maqedonis hiqne ptej ktu

  Refki AhmetajRefki Ahmetaj10 päivää sitten
 • Ani kur po thojn Lediana nuk qan me lote ,per menimin tem sosht ashtu. Nese Loti 💧nuk pikon nuk do te thot qe nuk kan jasht por brenda i qan zemra &shpirti ishalla e keni shti mir kopf.....

  Sh AmerSh Amer10 päivää sitten
 • Qikjo episode edhe para saj kane qene ma realistet deri tani se po dalin shesh senet sit vjen djemt po dalin fakt mat sinqertit qaty

  Visar KalludraVisar Kalludra10 päivää sitten
 • Ike moj budoll mos qaj per nje djale

  Arber GjokolaArber Gjokola10 päivää sitten
 • po lotet ku i ka kjo qyçe sa ma shpifeeeeeeeeeeeeee

  R GjR Gj10 päivää sitten
 • jeta ka halle ka saktifica hahahah uuuaaaaa qfar fjal te pleqve haha

  Xheladin EleziXheladin Elezi10 päivää sitten
 • mevlan nje person kur föet te verteten shikon ne sy tjetein dhe nuk mendon kahtuqe ti genjen mos harro

  Xheladin EleziXheladin Elezi10 päivää sitten
 • Ledjana tani po e tepron mi zemer mos u tall me zemren e Mevlanit un edi shume mire qe ju te dy e doni njeri tjeterin mos shkatero dashurin tende ledjana

  Daniela MetaDaniela Meta10 päivää sitten
 • Po edhe un te njejten gje mendoj.Sidomos Ledjana dhe Mevlani nuk din te aktrojn.Blerimi vjen nga Maqedonia.Atje djemt dhe vajzat fejohen qe nemoshe te re.Vajzat 16 vjec dhe djemt 19 vjec dhe fjala qe ato perdorin kur fejohet djali thon: eshti forcum.un kam jetu ne Shkup disa koh.Ata jan shum fanatik dhe kurr djemt etyre nuk mund te martohen me vajza te tilla !!!.

  Leila ShehuLeila Shehu10 päivää sitten
 • Antolea dhe Atdheu jan intriga aty

  Daniela MetaDaniela Meta10 päivää sitten
 • Blerim o djale mos u mer me intrigen e gjalle sic eshte Antonela

  Daniela MetaDaniela Meta10 päivää sitten
 • Ky cifte shkojne shume ❤❤❤❤

  Desilda MykajDesilda Mykaj10 päivää sitten
 • M’falni por Ledjana çdo ditë e më shumë si trans po duket.

  ShënShën10 päivää sitten
 • Ledjana qan se kujton drurin qe e pret nga burgaxhiu i Hollandes. 😂😂👊

  missymarsi redmissymarsi red10 päivää sitten
 • Se kuptoj Ledianen si ben se çan r nuk mund te nxjer lot se kuptoj skenari si shkon si do ..... As nuk e do Mevlanin ska pik ndjenja per te 🤔🤔🤔😏😏

  Florim RraciFlorim Rraci10 päivää sitten
 • Ishalla qet takim e javes sha vjen na dalin me takim Ma te bukur 🔥🔥🔥🔥🔥🥰

  Albion BajraAlbion Bajra10 päivää sitten
 • Ledjana : " Ne nje moment me dukeshe sikur po talleshe " Nji shaka sbohet dot !! O ledjana mos qaj per gjera koti o vajz akm se kpt qe ai nk te do. Ky emision eshte bo per mos tu pa fr Ishte me sppr ne fillim me shqipen tean,andin, anen 1 ...

  Joise AmaruJoise Amaru10 päivää sitten
 • Dhdhdgdydyyddyd6eduuduuxduyddydyyxyudduxudydudyxud7xu😚

  leo._. gamingleo._. gaming11 päivää sitten
 • Na rrufshit kokrrat me gjith ate aplikacionin ju ka thar goja per leke akoma flliqesira.mir me pages por dhe me € mesa di une ne shqiperi paguan me leke e jo me €

  Nail RexhoNail Rexho11 päivää sitten
 • Po ky tipi qe flet kot gjithmon kush eshte 😂

  perputhen 1perputhen 111 päivää sitten
 • Ky skenar dihet qe esht falls, jam kurjoz a morin noj lek per kte loj nervash nga topet e chanel kto aktoret? Sepse esht lodhje modhe!

  adriatik ishmakuadriatik ishmaku11 päivää sitten
 • Mevlani tap fare mduket ose drru nket takim

  Ahmadi MahmutAhmadi Mahmut11 päivää sitten
 • Si e duron kjo ledriana ket mevlanin qe se perkra as nje sekond!? Dhe zgerdhihet me abtonelen!? Cncnc

  Lulzim AjvaziLulzim Ajvazi11 päivää sitten
 • Ti je vetum ni burekgji more Blerimovski se kot ekije qije xheloz ne Atdheun more blerimovsik se tekisha qkoq dajak.hupu

  Muja CurriMuja Curri11 päivää sitten
 • Rrespekt juli trurin semens. E ke.

  Nebi HajdiniNebi Hajdini11 päivää sitten
 • jeni njerzit me te felliqur n glob Top chanell je programi mi i degjeneruar nga po shkon kjo bot ncncncnc

  Nura AaaaNura Aaaa11 päivää sitten
 • Ledjana nje genjeshtare emadhe

  Sonela SeitSonela Seit11 päivää sitten
 • Nese doni me shiku anime me boni sub se postoj episode te narutos dhe one piece dhe dragonball te plota.

  Anime shqipAnime shqip11 päivää sitten
 • Ke proplem nervor thote arjani prandaj qan ledjana

  cookiecookie11 päivää sitten
 • Vk e pash dhe sot.. nji dit tjeter kot e jetes time

  Fabian PriftajFabian Priftaj11 päivää sitten
 • Kjo lediana një dhelpër

  Valentine mexhajValentine mexhaj11 päivää sitten
 • Kjo Lediana qan sikur po vajjtoneper Dike .nAe shpifet aman more paskeni qene

  Eva RriskaEva Rriska11 päivää sitten
 • Na e shpifi kjo Lediana shum femer pa sens

  ami amiami ami11 päivää sitten
 • Po ku mos me kesh 😅 qfart kajtni oka bon ledjana😅 ma mir qik tishe fut diku kater qysh me shperthy kaq shtremt .

  Shqipe ThaqiShqipe Thaqi11 päivää sitten
 • Ca të qar që bën kjo Lediana moj Aman😤😪🤮🤮

  Xristina TsaousaiXristina Tsaousai11 päivää sitten
 • Valla ledjana te duket vetja aktore po jo nuk dukesh se kan si pela per mevlanin e andej thu nuk e dashuroj po sje ma e mir si mevlani as pak ki qef me bo ma interisant po spote ka hijr hiq ma shije

  Shqipe ThaqiShqipe Thaqi11 päivää sitten
 • Humbje kohe ky emision koti

  Valon NuraValon Nura11 päivää sitten
 • Qan ju kujtua dashnori

  Lucy PashaiLucy Pashai11 päivää sitten
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤1 perputhen 💎💎💙💙💚💚❤❤

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa11 päivää sitten
 • Vetem kancer dhe reklama ka ky program :)

  VetemFunVetemFun11 päivää sitten
 • Sa viza I ke fut e mevlan ????

  FF QUEENFF QUEEN11 päivää sitten
 • Bravo Blerim me i zgjuari je.

  adan adanadan adan11 päivää sitten
 • Lot krokodili

  fieraku philadelfiafieraku philadelfia11 päivää sitten
 • Na i shpifi kjo lediana aman po bashkou me Mevlanin dhe dil mos bej interesanten.

  Liri LilaLiri Lila11 päivää sitten
 • kur Arjan permend "Seks", mevlani tu i lepi buzat ahahah shiko -> 48:21

  VideoEntrainementVideoEntrainement11 päivää sitten
 • Bravo Blerim je djal me vlera dhe karakter te fort mir ia bere gjirafes Antoneles hahahahaha sa kam qeshur me Ledianen dhe Mevlanin jan te papar 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Odeta OdetaOdeta Odeta11 päivää sitten
 • Kete Ledjanen është me qu ne mal dhe me ik me lan atje te qaje 😄😄 Sa njeri negativ ma shpif sa her e shoh

  elton kukaelton kuka11 päivää sitten
 • Antonela si loqk aa

  Xhemile MuqolliXhemile Muqolli11 päivää sitten
 • Taman si femij ben o mevlan mir ledjana qe ska mendje dhe nuk te pse nuk mer vendimin e duhur kujdes mevlan se do behesh pishman me lidhjen qe do vezhdosh me ledjanen

  Anna23 Anna23Anna23 Anna2311 päivää sitten
 • Mevli 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎☝️☝️☝️✌😎

  Pullum LeciniPullum Lecini11 päivää sitten
 • Po lat nam 6 muaj keni qe na genjeni boll se edhe nje femije 10 vjec si ha keto ,🤮🤮

  Kostas BashalliuKostas Bashalliu11 päivää sitten
 • Obobo çfare nivelesh, çfare personash, basso nivel....shkoni ma mire e punoni dhe merrni diten e punes me djersen e ballit. Emision artificial .

  Agron Mario AliajAgron Mario Aliaj11 päivää sitten
 • Edhe tea thonte nuk ndjehem mire me intimitetin para kamerave.po kur ishte me beartin ca sbente. Sa per show do dalin cift.

  Hekri TropliniHekri Troplini11 päivää sitten
 • Qan Pa lidhje kjo ledjana

  Enti MetaiEnti Metai11 päivää sitten
 • Ledijana oj rrence je; kto femra lujn rol kurvash shikoni dhe degjoni mir.

  Behije AdemiBehije Ademi11 päivää sitten
 • kur perputhen bohet big brother

  Angela L.Angela L.11 päivää sitten
 • Blerim Rinian ju bekofte zoti sa te mire qe jeni (shembull) po mos harxhoni fryme kot me ate Antonelen se per nje sekond ajo ekthen boten ne anen tjeter si ti interesoj

  Me And meMe And me12 päivää sitten
 • Po ti vetem grua qe sje .Ne cfare familje kafshesh ben pjese? asgje pesonale me kafshet i kam xhan

  Diamanta EmmaDiamanta Emma12 päivää sitten
 • Hahahaha ju ndal zani bores kur princi e pershendeti aristelen hahah bora okoo 😅e veri re ndonje

  Valdete MehmetiValdete Mehmeti12 päivää sitten
 • Bravo blerim

  Luljeta BahushiLuljeta Bahushi12 päivää sitten
 • Ledjana ben sikur qan :::me vete thot::mevlan me ha mun::::un me tjeter kam pun

  ColiColi12 päivää sitten
FIstream